Dokładne czyszczenie mebli skórzanych,
pranie dywanów oraz wykładzin - Warszawa

DOJAZD do klienta Gratis !!!

tel.: 0 693 998 353

Pranie dywanów - CENNIK DLA FIRM

Czyszczenie i pranie wykładzin/dywanów - minimalna kwota zamówienia 80 zł.

Powierzchnia 0-50m od 4,80/m2 zł

Powierzchnia 50-100m od 4,40/m2 zł

Powierzchnia 100-150m od 3,90/m2 zł

Fotel biurowy od 8 do 15 zł za sztukę


Podane ceny są cenami netto (nie zawierają podatku VAT - 23 %) Powyższy cennik jest przygotowany specjalnie do dla firm i korporacji, które cenią sobie wysoką jakość za niską cenę. Profesjonalne podejście, szybka realizacja i atrakcyjna cena to atuty naszej oferty dla firm. Zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym, celem przygotowania indywidualnej oferty dla Państwa firmy. Wieloletnie doświadczenie gwarantuje, że będą Państwo obsłużeni na najwyższym poziomie. Zapraszamy serdecznie do współpracy.

Zapraszamy serdecznie do współpracy.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą prania wykładzin oraz czyszczenia mebli skórzanych.

Sekret prania dywanówWystarczy tylko chwila nieuwagi, aby zabrudzić dywan. Także z czasem dywany zaczynają szarzeć ze względu na ich użytkowanie. Gdy twój dywan nie wygląda już tak ładnie jak od razu po zakupie, najlepszym rozwiązaniem jest pranie dywanów. Jednak dostępne w drogeriach i reklamowane środki nie zawsze pomagają, dlatego jeżeli liczy się efekt, wybierz profesjonalistów w swojej dziedzinie.

Pobrudzony dywan to dla nas żaden problem – jeżeli chcesz mieć pewność, że nie będzie na nim żadnej plamki, wybierz nasze usługi. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, dzięki któremu możemy szybko i skutecznie wyprać każdego rodzaju dywan, a to wszystko w naprawdę przystępnych cenach. Po prostu zadzwoń do na i umów się na dogodny dla ciebie termin wykonania usługi!

Do prania dywanów wykorzystujemy wysokiej jakości sprzęt i środki chemiczne. Dopasowujemy je zawsze indywidualnie do materiału, z którego został wykonany dywan. W ten sposób nie tylko jesteśmy w stanie skutecznie usunąć zabrudzenia, ale również mamy pewność, że pranie dywanów będzie bezpieczne.

Wykorzystujemy technikę prania ekstrakcyjnego z użyciem przeznaczonych do tego urządzeń. Polega ona na natrysku środka czyszczącego na dywan, a potem odessaniu go razem z zabrudzeniami. Prace przebiegają wobec tego w kilku fazach – pierwsza to odkurzenie dywanu turboszczotką, następnie przeprowadza się rozpuszczenie brudu poprzez wytworzenie zawiesiny na czyszczonej powierzchni, następnie to wypłukanie rozpuszczonego brudu, a na koniec wysuszenie dywanu.

W przypadku trudnych zabrudzeń pranie dywanów uzupełniamy o czyszczenie punktowe, aby nawet trudne plamy zniknęły od razu. Opcjonalnie stosujemy także środki, które usuwają uporczywe i nieprzyjemne zapachy.

W drogeriach i marketach dostępnych jest wiele specyfików, które zgodnie z reklamami obiecują skuteczne i szybkie pranie dywanów, wykładzin czy tapicerek. Najczęściej środki tego rodzaju posiadają formę sprayów, proszków lub płynów, z których należy przygotować pianę do czyszczenia materiałów tekstylnych.

Niemniej jednak nie zawsze pranie dywanów taką metodą przynosi oczekiwane rezultaty, zwłaszcza w przypadku całościowych zabrudzeń, na przykład gdy materiał jest zszarzały czy też mocno zaplamiony. Wówczas najlepszym wyborem jest skorzystanie ze sprzętu zaprojektowanego specjalnie do tego celu – nowoczesne odkurzacze z funkcją prania ekstrakcyjnego pozwalają na wyeliminowanie praktycznie każdego rodzaju zabrudzeń bez ryzyka uszkodzenia dywanu. Można kupić je w różnych sklepach z artykułami AGD, ale to wysoki wydatek, zwłaszcza gdy chodzi o sprzęt z górnej półki. Dlatego najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z usług prania dywanów – tanio i solidnie.

Jeżeli chcą Państwo zamówić profesjonalne pranie dywanów, zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty w firmie „RUDNIK”. Dysonujemy zaawansowanymi urządzeniami przeznaczonymi do tego celu i wykorzystujemy specjalne detergenty, które dobieramy indywidualnie zależnie od materiału, z którego wykonany jest dywan, a także stopnia jego zabrudzenia. Swoje usługi kierujemy zarówno do klientów biznesowych, jak i indywidualnych. Zapraszamy serdecznie do wybrania naszej oferty!

© 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone | PHU Małgorzata Rudnik, tel.: 0 693 998 353 - ul. Doroszewskiego 9 lok. 49 Warszawa