Dokładne czyszczenie mebli skórzanych,
pranie dywanów oraz wykładzin - Warszawa

DOJAZD do klienta Gratis !!!

tel.: 0 693 998 353

Czyszczenie mebli skórzanych

Jak zapewne Państwo wiedzą, skuteczne i profesjonalne wyczyszczenie mebli skórzanych jest skomplikowaną czynnością. Meble skórzane, które wyglądają bardzo efektownie, wymagają odpowiedniego czyszczenia z użyciem środków innych niż do mebli tapicerowanych materiałami tekstylnymi. Skóra naturalna, gdy jest nieodpowiednio czyszczona, szybko twardnieje i może pękać. Dlatego zamiast stosować niesprawdzone środki, lepiej wybrać nasze usługi.

Rodzaj wykorzystywanych przez nas środków czyszczących uzależniony jest od rodzaju skóry z jakiej wykonany jest dany mebel. Dodatkowo należy pamiętać o konieczności jej impregnowania co 6 miesięcy za pomocą specjalistycznych środków chemicznych. Dopiero po takich zabiegach, skóra staje się bardzo miękka i delikatna w dotyku. Wszystkie wymienione czynności wykonywane są przez naszą firmą w bardzo atrakcyjnej cenie. Sprawdź nasz cennik już teraz!
  • Czyszczenie sofy skórzanej, impregnacja: 150,00-200,00 zł.
  • Czyszczenie narożnika skórzanego, impregnacja: 180,00-250,00 zł.
  • Czyszczenie fotela skórzanego, impregnacja: 50,00-80,00 zł.
  • Czyszczenie pufy skórzanej, impregnacja: 25,00-40,00 zł.
  • Czyszczenie krzesła z siedziskiem skórzanym, impregnacja: 20.00-25,00 zł.

Profesjonalna obsługa

Zapewniamy profesjonalną obsługę – dysponujemy specjalistycznymi środkami renomowanych marek, które pozwalają nam na uzyskanie najlepszych rezultatów w czyszczeniu mebli skórzanych. Gdy chcą mieć Państwo pewność, że będą one wyglądały jak nowe, jesteśmy zawsze do dyspozycji. Zachęcamy do wybrania naszych usług!

Skóra naturalna, zarówno ta licowa, jak i zamszowa czy nubukowa, jest materiałem naturalnym i wymaga odpowiedniej pielęgnacji i czyszczenia, ponieważ w przeciwnym przypadku może stracić swoją elastyczność, co przełoży się na jej skrócony czas eksploatacji. Wiele osób nie wie, jak ważne jest prawidłowe czyszczenie mebli skórzanych – samodzielne używanie zwykłych detergentów, rozpuszczalników, alkoholu, amoniaku, nafty nie jest wskazane, ponieważ skóra posiada swoją warstwę ochronną, która może zostać naruszona, a ponadto może spowodować to odbarwienie skóry. Należy postępować zawsze zgodnie ze wskazaniami producenta mebli i wykorzystywać dedykowane środki.

Profesjonalne czyszczenie mebli skórzanych, w tym kanap, foteli, podnóżków, siedzisk krzeseł, a także tapicerek skórzanych powinno odbywać się z użyciem specjalnie przeznaczonych do tego celu środków, które nie zawierają składników mogących uszkodzić materiał. Mają one najczęściej postać płynów, które nakłada się ściereczką lub gąbką w miejscach, gdzie pojawiają się zaplamienia. W przypadku trudnych plam konieczne jest zastosowanie modniejszych środków, które wnikają głębiej w strukturę skóry i pozwalają na ich skuteczne wywabienie.

Kompleksowa oferta

Gdy czyszczenie mebli skórzanych zastanie zakończone, konieczne jest również wykonanie impregnacji materiału – ma to za zadanie zabezpieczyć je przed zabrudzeniami, drobnymi uszkodzeniami, a także poprawić elastyczność skóry, zapobiegając powstawaniu pęknięć. Preparaty tego rodzaju są też w stanie odnowić starszą skórę, na przykład taką, która trzeszczy przy dotyku. Dostępne są również specjalne środki przeznaczone do odnowy koloru skóry – jeżeli jest ona wyblakła całościowo czy miejscowo, wówczas najlepiej wykorzystać do tego celu preparaty koloryzujące, dzięki którym można odnowić kolor mebli czy tapicerki lub też zmienić go – głównie przyciemnić.

Jeżeli interesuje Państwa fachowe czyszczenie mebli skórzanych oraz tapicerek skórzanych, jesteśmy całkowicie do usług. Stosujemy najwyższej jakości preparaty czyszczące i impregnujące, dzięki którym możemy poradzić sobie z praktycznie każdego rodzaju zanieczyszczeniami oraz innymi problemami ze skórą naturalną. Zapraszamy!

Czyszczenie mebli skórzanych

Meble skórzane - czyszczenie

© 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone | PHU Małgorzata Rudnik, tel.: 0 693 998 353 - ul. Doroszewskiego 9 lok. 49 Warszawa